Аратта - На головну

12 березня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прогресуюча клептоманія. З скарбниці кримського банку зникло пару мільйонів налу

Кримінал 5388 переглядів

Опубліковано - 8.01.2009 19:52 | Всі новини | Версія для друку

Прогресуюча клептоманія. З скарбниці кримського банку зникло пару мільйонів налу
Прогресуюча клептоманія. З скарбниці кримського банку зникло пару мільйонів налу
Зі сховища в банку зникло 2,5 млн. гривень. Прокуратура Судака у зв’язку з виявленням недостачі в одному з банків порушила кримінальну справу.

Як повідомила прес-служба прокуратури Криму, справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем коштами в особливо великому розмірі).

У грошовому сховищі судацького відділення одного з банків не дорахувалися 2,5 млн. грн., 50 тис. доларів і майже 700 тисяч рублів.

Слідство з'ясовує, куди пішли кошти банку, хто причетний до їхнього незаконного вилучення.

Як відзначають у прокуратурі, коло підозрюваних осіб досить вузьке - доступ до сховища мала обмежена кількість банківських працівників.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.