Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні песимістично поставилися до газових домовленостей у Москві

Газоват 6266 переглядів

Опубліковано - 19.01.2009 09:28 | Всі новини | Версія для друку

В Україні песимістично поставилися до газових домовленостей у Москві
В Україні песимістично поставилися до газових домовленостей у Москві
Відомий український експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут вважає, що українсько-російські домовленості означають капітуляцію Києва в газовому протистоянні.

На перший квартал цього року ціна російського газу для України має скласти 376 доларів за тисячу кубометрів, що на 20 відсотків менше, ніж середньоєвропейська ціна.

Олександр Нарбут здивований, чому керівник українського уряду Юлія Тимошенко погодилася на ці умови, не переглянувши умови транзиту. «Ця домовленість нагадує повне фіаско української газово-енергетичної політики», - сказав експерт в інтерв’ю «Німецькій хвилі». «Мабуть, - продовжив Нарбут, - це свідчить про недостатнє розуміння, чого це може коштувати українській економіці. Адже ставка транзиту залишається незмінною, а вона й так занижена».

Аналітик звернув увагу на те, що збитки України тільки на занадто низькій ставці транзиту щороку складають 3,5 млрд. доларів. На переконання експерта, Україна піддалася тиску, нічого не отримавши взамін. «Те, що газотранспортна система залишається у власності України нічого не означає. Ми розуміємо, що при такому рівні ціни українська промисловість втратить конкурентоздатність, не кажучи вже про інші наслідки цього програшу», - зауважив Нарбут.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.