Аратта - На головну

11 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Поки пани скубуться - попи воду каламутять

Захист держави 7601 перегляд

Опубліковано - 16.02.2009 10:08 | Всі новини | Версія для друку

Політична криза в Україні посилить вплив Московського патріархату
Політична криза в Україні посилить вплив Московського патріархату
Президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський вважає, що новий предстоятель Російської православної церкви не допустить автокефальності української церкви, навпаки – посилить контроль Московського патріархату.

«Московський патріарх повністю відданий ідеї великої Росії. Очевидно, що він хоче бути для церкви тим, ким був Путін для Російської Федерації. Тому я думаю, жодних кроків, які б відпустили українську церкву з-під контролю Московського патріархату, він не вчинить», - констатує експерт.

Віктор Єленський переконаний, що на церковні відносини проектуватимуться політичні стосунки України та Росії, і постійні українські політичні кризи будуть не на користь Київського патріархату. Президент Української асоціації релігійної свободи впевнений, що патріарх Кирилл не допустить, аби до дискусії про автономію Української православної церкви долучилися Константинопольський патріарх чи інші глави помісних церков.

«Очевидно, що пропонуватиметься нова модель відносин до Київського патріархату, але в жодному разі не партнерська. Це буде жорсткіша модель, що українці мають покаятися і повернутися в цю церкву, з якої вони вийшли», - каже Єленський. Експерт також зауважив, що найближчим часом Московський патріархат посилить в Україні місіонерську роботу і активніше працюватиме з українською паствою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.