Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спливаючі вікна виявилися найдратівливішим видом інтернет-реклами

Технології 6783 перегляди

Опубліковано - 5.03.2009 03:08 | Всі новини | Версія для друку

Діаграма, що демонструє, яка реклама найбільш дратує користувачів
Діаграма, що демонструє, яка реклама найбільш дратує користувачів
Вікна, що розкриваються і спливають, є найдратівливішим видом інтернет-реклами, йде мова в дослідженні RUметрики. Вони дратують 78 відсотків опитаних користувачів.

За даними дослідників, інтернет-реклама не дратує лише чотири відсотки користувачів.

Банерна реклама дратує всього 7,6 відсотка респондентів, що в 10 разів менше показника спливаючих вікон. Відповідний показник для відеореклами складає всього 6,6 відсотка, а для контекстної - 3,6 відсотка.

По оголошеннях контекстної реклами роблять переходи 12,7 відсотка опитаних користувачів, по банерах - 11,1 відсотка респондентів. Дві третини опитаних прагнуть взагалі не клацати по рекламі.

Більшість користувачів після переходу по посиланню або читає сторінку рекламодавця, або відразу її закриває. Лише вісім відсотків уточнює інформацію, контакти або адреси. І всього 3,4 відсотка після переходу по рекламному оголошенню купували або замовляли що-небудь.

Від “Аратти”. Перевірити результати цього дослідження, розмістивши власну контентну або банерну рекламу, ми пропонуємо і на нашому порталі ;-)
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.