Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецьке пиво родом з… Умані

Економіка Регіон: Черкаська область 16348 переглядів

Опубліковано - 16.03.2009 14:49 | Всі новини | Версія для друку

Уманські пивовари навчилися виробляти справжнє німецьке пиво
Уманські пивовари навчилися виробляти справжнє німецьке пиво
ВАТ “Уманьпиво” закупило німецьку лінію з виробництва пива, і з 10 лютого перші партії пінного напою під назвою “Waissburg” вийшли у світ.

Як розповідає голова правління ВАТ "Уманьпиво" Анатолій Кисіль, для випуску нового пива завод витратив 1,5 млн євро на нове німецьке обладнання, його монтаж і будівельні роботи.

– Наше підприємство купило рецептуру німецького пива і уклало договір з німецькою фірмою. Її головний технолог Сандра Торманн з броварської династії Торманн за контрактом півроку проводила навчання персоналу щодо технології виготовлення пива, – розповідає технічний директор ВАТ "Уманьпиво" Ігор Кисіль. – Пиво "Waissburg" двох видів, світле і лагерного типу, випускається у літрових ПЕТ-пляшках і постачається у Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку, Одеську, Кіровоградську, Київську та Житомирську області.

– Зараз на "плечах" підприємства – банківський і товарний кредити. Криза, безперечно, стримує можливості пивзаводу, але принаймні ми не зменшуємо обсягів виробництва продукції, – каже Анатолій Іванович. – Поки що ми не маємо змоги випускати це пиво у скляних пляшках, адже на виробництво фірмової скляної пляшки підприємству потрібно витратити близько мільйона гривень. Сподіваємось, невдовзі нам це вдасться зробити.

* * *

Уманський пивзавод заснований у 1878 році. У 1910 році підприємство виготовляло пиво баварських і чеських сортів. У період Великої Вітчизняної війни були зруйновані всі цехи й виробничо-підсобні приміщення заводу, повністю знищене устаткування. Після звільнення Умані від німецько-фашистських загарбників з березня 1944 р. почалося нове відродження підприємства. З 1950 р. завод почав поступово збільшувати потужності виробництва пива. Наразі підприємство випускає пиво марок "Дніпровське золотисте", "Жигулівське" тощо. Із лютого 2009 року завод випускає "Waissburg" – пиво за німецькими рецептами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.