Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна і ЄС повинні мати єдину енергетичну стратегію. У Кремлі з цим не згодні

Газоват 7393 перегляди

Опубліковано - 6.04.2009 13:46 | Всі новини | Версія для друку

Україна і ЄС повинні мати єдину енергетичну стратегію. У Кремлі з цим не згодні
Україна і ЄС повинні мати єдину енергетичну стратегію. У Кремлі з цим не згодні
Президент Європейського парламенту Ганс Герт Петтерінг виступає за розробку Україною та ЄС спільної стратегії енергетичної безпеки.

Про це він сказав сьогодні, виступаючи у Верховній Раді.

Він відзначив, що газовий конфлікт між Україною і Росією в січні, «освітив ключову роль України в забезпеченні енергетичної безпеки ЄС».

«Ця криза, звичайно, освітила ключову роль України в забезпеченні енергетичної безпеки ЄС і в гарантуванні безперебійних постачань газу до споживачів у ЄС, і підкреслив, що Україна повинна контролювати свою енергетичну незалежність», - сказав Петтерінг.

Він підкреслив, що всі сторони повинні зробити належні висновки для запобігання повторенню подібних конфліктів у майбутньому.

А тим часом, у Росії не вщухає газотрубна істерія навколо Декларації Україна-ЄС про модернізацію ГТС України.

Сьогодні прем'єр-міністр РФ Володимир Путін застеріг, треба розуміти, ЄС і Україну, від ігнорування інтересів Росії в енергетичній сфері.
Це пролунало у його виступі з першим звітом про роботу уряду перед Державною думою Росії.

«Спроби виключити Росію з процесу ухвалення рішень глобального характеру, тим більше у сфері енергетики, ігнорування її законних інтересів – контрпродуктивні», - наголосив Путін.

Путін навіть конкретизував, у чому саме полягає отой інтерес: не менше й не більше, а у подальших кроках по витісненю України, яка не бажає поступитися трубою, із схем постачання газу. При тому, визнавши, що у Європі у цієї ідеї - ентузіастів явно бракує.

Він заявив, що багато хто не зацікавлений, щоб проекти «Північний потік» і «Південний потік», Прикаспійський газопровід, нафтопровід «Бургас-Александруполіс» були реалізовані і, як результат, у Росії стало більше можливостей для експорту енергоресурсів.

«Ми впевнені, що ці проекти економічно обгрунтовані, відповідають суворим екологічним стандартам і слугують зміцненню глобальної енергетичної безпеки. Здійснюватимемо їх і надалі», - заявив Путін.

За матеріалами інформагенцій
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.