Аратта - На головну

30 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніка Майдану в Кишиневі. Комуністична влада піддає тортурам заарештованих дітей

Світ навколо нас 5417 переглядів

Опубліковано - 10.04.2009 17:15 | Всі новини | Версія для друку

Хроніка Майдану в Кишиневі. Комуністична влада піддає тортурам заарештованих дітей
Хроніка Майдану в Кишиневі. Комуністична влада піддає тортурам заарештованих дітей
Парламентський адвокат Тамара Племедяле висловила занепокєння долею восьми дітей, заарештованих в перший день протестів.

Правозахисник не виключає, що сили охорони правопорядку використовують засоби фізичних і психологічних тортур по відношенню до цих дітей, щоб швидше домогтися від них визнання ними провини.

"Не виключаю. Знаю із слів поліцейських, що є спосіб, як переконати їх визнати свою провину. Але вважаю, що таке ставлення - негуманне", - сказала Тамара Племедяле.

Парламентський адвокат по захисту дітей звернулася із запитом до міністра внутрішніх справ Георге Папуку, щоб з'ясувати, де знаходяться заарештовані діти і як з ними поводяться.

Згідно закону, власті зобов'язані зв'язатися з адвокатом по захисту дітей. Проте у випадку з заарештованими під час акцій протесту дітьми, влада цього не зробила. "Я намагалася поговорити з прес-секретарем Міністерства внутрішніх справ, але поки Аллу Мелека знайти не вдалося", - повідомила Тамара Племедяле.

Парламентський адвокат не виключає, що неповнолітні, які брали участь в розгромі парламенту і президентури, піддалися на підбурювання провокаторів.

На думку Племедяле, властям слід було використовувати спеціальні війська при захисті розгромлених будівель, а не хлопців строковиків, яким ледве виповнилося 18 років.

Адвокат по захисту дітей звернулася із закликом до батьків підсилити контроль над дітьми, щоб уберегти їх від наслідків участі в проявах насильства під час протестів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.