Аратта - На головну

30 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ЄС вважають, що українська держава не зможе утримувати таку кількість пенсіонерів

Світ навколо нас 5287 переглядів

Опубліковано - 27.04.2009 13:44 | Всі новини | Версія для друку

У ЄС вважають, що українська держава не зможе утримувати таку кількість пенсіонерів
У ЄС вважають, що українська держава не зможе утримувати таку кількість пенсіонерів
Єврокомісія вважає, що Україні доведеться підвищити пенсійний вік, аби було чим виплачувати пенсії.

Про це йдеться у доповіді щодо прогресу України у виконанні Плану дій у рамках Європейської політики сусідства.

Через щорічне підвищення пенсійних виплат Україна повинна буде запровадити низку змін, аби стабілізувати пенсійну систему, зазначається у документі. Зокрема в Єврокомісії наголошують, українській стороні доведеться знизити розрахунковий коефіцієнт, підвищити пенсійний вік, а також зменшити розміри привілейованих пенсій. Подібні вимоги Україна вже отримала від МВФ та чула такі рекомендації від ООН. Адже, як зазначають у цих міжнародних організаціях, пенсійний вік в Україні є найнижчим у Європі.

З цим погоджується і голова правління Українського інституту соціальних досліджень Ольга Балакірєва. На її думку, підвищувати пенсійний вік в Україні треба, але не всім і не нині в часи кризи. «Треба буде робити це трохи пізніше, коли на ринку праці з’явиться конкуренція, а не надлишок робочої сили. Першим кроком має стати зрівняння пенсійного віку жінок і чоловіків, тобто підняття пенсійного віку жінок. Це має робитися поступово, але ми маємо до цього прийти, зважаючи на нашу демографічну ситуацію», - вважає Балакірєва.

За її словами, українське суспільство до цього не готове, тому влада має вже нині починати роз’яснювальну роботу. Утім, українські експерти вважають, що в рік президентських виборів на такі непопулярні кроки жоден політик не піде.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.