Аратта - На головну

30 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Східне партнерство очима європейців

Світ навколо нас 5308 переглядів

Опубліковано - 8.05.2009 13:13 | Всі новини | Версія для друку

Східне партнерство очима європейців
Східне партнерство очима європейців
Німецька преса коментує саміт Східного партнерства ЄС. Газети застерігають від надмірного оптимізму, а деякі навіть висловлюють розчарування.

Газета Frankfurter Allgemeine Zeitung у статті «Пластична операція для східних партнерів», зокрема, пише: «Так чи інакше під новими заголовками продовжуватиметься та ж політика добросусідства. У найкращому випадку вона просто поглибиться. Партнерство спирається на ті ж інструменти, що і добросусідство. Мета – крок за кроком наблизити ці країни до ЄС. (…) Але чи захочуть країни-партнери справді проявити волю до реформ, залишається під великим питанням».

Süddeutsche Zeitung звертає увагу на такий аспект: «Вкрай складно шість пострадянських країн підвести під один знаменник. Чи змінить щось у цьому Східне партнерство, можна лише гадати. (…) Але якщо якась з цих держав має надію, що новий формат полегшить шлях до ЄС, то матиме місце не одне розчарування. (…) У Євросоюзі політично розчарувалися навіть Україною. Тому європейці дуже обережно ставляться до нового партнерства».
Тему продовжує Westfalen-Blatt: «Тісніше прив’язати східних сусідів до ЄС – цілком виправдана ціль. Але варто одразу відверто сказати: для Євросоюзу тут насамперед ідеться про енергобезпеку. Тому від співпраці з такими країнами-постачальниками, як Азербайджан, чи країнами-транзитерами, як Україна, ЄС просто не може відмовитися».

Märkische Oderzeitung критикує: «Те, що вчора відбувалося в Празі, інакше як прикрий театр не назвеш. Глави найважливіших держав Євросоюзу один за одним відмовилися від участі в саміті Східного партнерства. Але така поведінка є недалекоглядною. Адже для східноєвропейців це сигнал, що їхні проблеми не сприймаються всерйоз».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.