Аратта - На головну

25 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гральний бізнес судитиметься із державою

Економіка 6563 перегляди

Опубліковано - 19.05.2009 15:22 | Всі новини | Версія для друку

Гральний бізнес судитиметься із державою
Гральний бізнес судитиметься із державою
Представники грального бізнесу в Україні подали до суду позови до держави з вимогою повернути їм гроші, сплачені за отримання патентів.

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції член Української асоціації діячів грального бізнесу Ірина Смирнова.

«Наші компанії вже зараз подали сотні позовів до держави з претензією на повернення грошей», – сказала вона.

За словами Смирнової, повернення грошей одному маленькому казино має становити близько 1,5 млн. грн. За приблизними підрахунками, загалом по галузі повернення суми, сплаченої за патенти, становить приблизно 0,5 млрд. грн., причому ці кошти повинні повернути місцеві бюджети.

Смирнова відзначила, що суб`єкти грального бізнесу мають всі законні підстави вимагати повернення цих грошей, які вони сплатили наперед.

Як повідомлялося раніше, 15 травня ц.р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні». Законом забороняється не лише гральний бізнес, а й участь в азартних іграх. Згідно із законом, до суб`єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі 8 тисяч мінімальних зарплат з конфіскацією грального устаткування, а прибуток від проведення такої азартної гри підлягає переліку до держбюджету.

Того ж дня прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко висловила сподівання, що глава держави підпише цей закон.

Заступник глави Секретаріату Президента – представник Президента в Конституційному Суді й Центральній виборчій комісії Марина Ставнійчук 18 травня заявила, що Президент України Віктор Ющенко готовий проаналізувати всі пропозиції, зокрема, правового характеру, що стосуються врегулювання ситуації з гральним бізнесом в Україні.

Водночас Ставнійчук відзначила, що за станом на 18 травня Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні», прийнятий Верховною Радою 15 травня ц.р., не надійшов на підпис Президентові України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.