Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гучні відставки. Доля Єханурова в руках профільного Комітету

Влада 3810 переглядів

Опубліковано - 21.05.2009 15:11 | Всі новини | Версія для друку

Гучні відставки. Доля Єханурова в руках профільного Комітету
Гучні відставки. Доля Єханурова в руках профільного Комітету
Якщо в залі буде поставлено питання про відставку Юрія Єханурова, то БЮТ підтримає цю пропозицію, але “самі ми це питання піднімати не будемо”.

Про це журналістів повідомив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Є профільний комітет, він розглянув пропозицію, якщо він поставить це питання до порядку денного, то ми проголосуємо, а якщо не поставить, то наполягати і блокувати трибуну не будемо", - відзначив нардеп.

Також він відзначив, що БЮТ не збирається педалювати тему змін в уряді. "У нас є пропозиція пакетного голосування на звільнення і призначення, інакше ми можемо прийти до того, що у нас буде недієздатний уряд", - підкреслив Кириленко.

Як повідомлялося раніше, вчора прем'єр Юлія Тимошенко направила Президенту Віктору Ющенку подання на звільнення Міністра оборони Єханурова із займаної посади у зв'язку із фактами корупції та розкрадань бюджетних коштів, виявлених перевркою КРУ Мінфіну. Водночас відповідні подання були скеровані у профільний Комітет парламенту та до ГПУ.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.