Аратта - На головну

26 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Черговий мажор-убивця сховався від правосуддя

Кримінал 4887 переглядів

Опубліковано - 20.08.2009 15:34 | Всі новини | Версія для друку

Черговий мажор-убивця сховався від правосуддя
Черговий мажор-убивця сховався від правосуддя
Учасника ДТП зі смертельним результатом Валентина Савицького, сина екс-глави Центру Держземельного кадастру, оголошено в розшук.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Учора в розшук рішенням суду було оголошено одного з мажорів, учасників резонансного ДТП, пана Савицького", - сказав Луценко.

Він пояснив, що Савицький розшукується на території Києва, а за кілька днів буде оголошений у державний розшук.

За словами міністра, прокуратура дала згоду на звернення в суд з приводу доставки й арешту Савицького.

"Ми пройшли багаторічний процес слідства. Зараз ми готові висунути йому обвинувачення за вчинене ДТП зі смертельним результатом", - підкреслив Луценко.

3 квітня 2008 року о 23.15 у Києві на перетині Столичного шосе і проспекту Науки сталася ДТП.

Автомобіль Lexus GS350, що рухався убік Чапаєвки, врізався в дві машини - Chevrolet Lacetti і "ЗАЗ Деу". У результаті аварії загинула 28-річна пасажирка Chevrolet Lacetti Людмила Лисенко.

За кермом Lexus GS350 знаходився 23-річний Валентин Савицький, син тодішнього голови Центру Державного земельного кадастру України Валентина Савицького. З місця ДТП він втік.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.