Аратта - На головну

2 листопада 2025, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Медведько не впевенений, що до виборів знайде отруйників гаранта

Кримінал 4603 перегляди

Опубліковано - 7.09.2009 11:45 | Всі новини | Версія для друку

Медведько не впевенений, що до виборів знайде отруйників гаранта
Медведько не впевенений, що до виборів знайде отруйників гаранта
Генеральний прокурор України Олександр Медведько поки не знає, чи буде завершено справу про отруєння кандидата у президенти Віктора Ющенка до президентських виборів 2010 року.

Про це він повідомив в інтерв’ю журналістам.

«До виборів - не знаю. Поки не знаю», сказав Медведько.

Нагадаємо, тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування обставин отруєння кандидата на посаду Президента Віктора Ющенка у 2004 році має намір надати звіт про свою діяльність наприкінці вересня - початку жовтня.

Парламентська слідча комісія не знайшла доказів факту умисного отруєння.

Ющенко відчув різке погіршення здоров’я у вересні 2004 року під час президентської кампанії. Він був госпіталізований в австрійську клініку, де було встановлено, що в його організмі присутня сильна отрута - діоксин. На даний момент він на 95% виведений з організму Ющенка.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.