Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лідер регіоналів Віктор Янукович замість засідання парламету агітує попів

Влада 3758 переглядів

Опубліковано - 22.09.2009 13:34 | Всі новини | Версія для друку

Лідер регіоналів Віктор Янукович замість засідання парламету агітує попів
Лідер регіоналів Віктор Янукович замість засідання парламету агітує попів
Сьогодні, коли парламент поновив роботу, дебатуючи підвищення соціальних стандартів, ініційованих Партією регіонів, її лідер Віктор Янукович знаходиться з робочою поїздкою в Сумській області.

Про це повідомила прес-служба.

Янукович відвідав Ставропигіальний чоловічий монастир Різдва Пресвятої Богородиці Глинська пустинь, де взяв участь у святкуваннях річниці канонізації 13 глинських старців.

Лідер ПР подарував монастирю ікону Христа Спасителя. Звертаючись до прихожан, він заявив про те, що «побудувати сильну, міцну і шановану державу можна тільки за наявності віри».

Також Янукович привітав присутніх з Днем партизанської слави, який сьогодні святкується в Україні.

Сьогодні ж лідер ПР візьме участь в мітингу-реквіємі, присвяченому Дню партизанської слави в Глухові і Путивлі, покладе квіти до меморіалів Слави.

У другій половині дня Янукович відвідає Молченський жіночий монастир Свято-Різдва Богородиці. Також заплановано відвідування Януковичем меморіального комплексу «Спадщанський ліс», де він візьме участь в заходах, вшанує пам’ять полеглих партизан, що билися з окупантами на території краю, поспілкується з ветеранами.

Між тим, нині у парламентських стінах відбувається палка дискусія із питання, яке вже котрий місяць вибивала ПР, блокуючи під чим приводом, пленарні засідання: так званого підвищення соціальних стандартів.

Як бачимо - особисто пану Януковичу добробут народу глибоко до дупи. Головне для нього - лохотронна гонитва за кріслом на Банковій. Хіба ні?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.