Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія плює на міжнародні угоди по Грузії

Імперія «Совок» 6096 переглядів

Опубліковано - 1.10.2009 16:58 | Всі новини | Версія для друку

Росія плює на міжнародні угоди по Грузії
Росія плює на міжнародні угоди по Грузії
Росія не виконує план Медвєдєва-Саркозі, прийнятий після торішнього конфлікту з Грузією, вважає міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер.

Зокрема, європейських спостерігачів не пускають до Абхазії і Південної Осетії, відзначив дипломат в ефірі радіостанції "Ехо Москви".

Спостерігачі мають бути присутніми "з обох боків, це необхідно", оскільки ситуація в регіоні залишається напруженою, підкреслив міністр. "Ми не хочемо війни, у нас немає важких гармат, - завірив Кушнер. - Це сили миру".

У вівторок допустити спостерігачів до Абхазії і Південної Осетії і розмістити там міжнародні миротворчі сили закликала у своїй резолюції Парламентська асамблея Ради Європи. Російський МЗС відповів, що вимоги європейських парламентаріїв не відповідають реаліям, що складаються на Кавказі.

В четвер ПАРЄ розглянула питання про позбавлення права голосу російській делегації. Російська делегація одразу почала погрожувати покинути Страсбург у повному складі у разі позбавлення її голосу і не повертатися туди доти, поки це рішення не буде переглянуте. Втім, європейські парламентарі так і не позбавили росіян права голосу.

План Медвєдєва-Саркозі

План врегулювання конфлікту на Кавказі був прийнятий 12 серпня 2008 року в Москві Дмітрієм Медвєдєвим і Николя Саркозі, Президентом Франції, яка в той момент головувала в Євросоюзі. План підписали РФ, Грузія, Абхазія і Південна Осетія.

План включав шість пунктів. Перший - сторони не повинні використовувати силу. Другий - вони зобов'язані остаточно припинити всі військові дії. Третій - забезпечити вільний доступ до гуманітарної допомоги. Четвертий - грузинські війська повинні повернутися в місця постійної дислокації. П'ятий - війська РФ повинні відійти на лінію, передуючу початку конфлікту. Шостий - мають бути створені міжнародні гарантії безпеки Абхазії і Південної Осетії.

8 вересня 2008 року були підписані три додаткові пункти договори: про виведення російських військ, про створення місії спостерігачів ЄС в зоні конфлікту і про початок міжнародних дискусій по врегулюванню конфлікту. Домовитися про доступ спостерігачів до Абхазії і Південної Осетії так і не вдалося.

Після підписання договору Росію неодноразово звинувачували в порушенні його умов. Москва в той же час звинувачувала Тбілісі в недотриманні узятих на себе зобов'язань.

Франція готова продати Росії вертольотоносець "Містраль"

Франція готова продати Росії вертольотоносець "Містраль", але лише в тому випадку, якщо буде досягнута політична угода між двома країнами, заявив Бернар Кушнер.

"З приводу покупки вертольотоносця "Містраль" між нашими країнами тривають переговори, - розповів міністр. - Це чудовий корабель. Але є певна політична процедура, і її треба буде пройти". Щоправада, він не уточнював, про яку політичну угоду або домовленості йдеться.

Раніше заступник міністра оборони РФ Владімір Поповкин заявив, що Росія може купити у Франції один або два кораблі, а також домовитися, щоб виробництво подібних кораблів почалося в Росії.

"Містраль" необхідний Росії, щоб заткнути "дірку в озброєнні", пояснив Поповкин.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.