Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мед вбиває до 91% бактерій, що викликають нежить

Охорона здоров`я 9331 перегляд

Опубліковано - 9.10.2009 16:39 | Всі новини | Версія для друку

Мед вбиває до 91% бактерій, що викликають нежить
Мед вбиває до 91% бактерій, що викликають нежить
Дослідники з Канади дійшли до висновку, що за допомогою меду можна лікувати синусити (запалення навколоносових пазух).

Пацієнтам, що взяли участь в дослідженні, щоденно прокапивалі носоглотку медовим розчином, для виготовлення якого використовувався йєменський і новозеландський мед.

Вже через декілька днів вони відзначили позитивні зміни в самопочутті пацієнтів: у них зменшився набряк слизової оболонки носових пазух і відбулося поліпшення загального самопочуття.

За словами вчених, речовини, що містяться в меді, вбивають від 63 до 91% хвороботворних бактерій, які є причиною синуситу.

Від “Аратти”. Про лікувальні властивості меду та інших продуктів бджільництва відомо давно. А канадські вчені вкотре підтвердили це. І не потрібно засмучуватися з приводу використання у дослідженнях йєменського і новозеландського меду - наш нічим не гірший.

Та й український мед на 41–му всесвітньому конгресі з бджільництва “Апімондія”, у французькому Монпельє, нещодавно визнано найкращим у світі.

На рахунку українців — і революційні відкриття у бджільництві. Українець Петро Прокопович у 1814 році першим у світі винайшов рамковий вулик, а в "Правді Ярослава" було закріплено 7 пунктів, які регулювали діяльність розвитку бджільництва.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.