Аратта - На головну

18 травня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У НС ставляться до потуг ширкачів, як до пліток

Влада 4142 перегляди

Опубліковано - 23.10.2009 13:03 | Всі новини | Версія для друку

У НС ставляться до потуг ширкачів, як до пліток
У НС ставляться до потуг ширкачів, як до пліток
До поширеної інформації про начебто розпочатий збір підписів про зміну керівника фракції “Наша Україна – Народна самооборона” я ставлюсь як до поширених в Інтернеті пліток.

Про це заявив депутат Верховної Ради від громадянського руху «Народна самооборона» Тарас Стецьків.

«Це виникло минулого тижня і весь тиждень ця тема мусувалася. Потім затихла, а сьогодні вона виникає другою хвилею. І я би до цього ставився, як до пліток, які поширені в Інтернеті», — сказав депутат.

На думку Стецьківа, група «Народна самооборона» швидше за все поставиться негативно до пропозиції обрати керівником фракції В’ячеслава Кириленка замість Миколи Мартиненка, хоча б з тієї причини, що Кириленко не є членом коаліції.

«І я собі слабо уявляю ситуацію, коли фракція «Наша Україна - Народна самооборона», яка входить своєю більшістю в коаліцію, обирає собі керівника, який не є членом коаліції. Це — політично виставити себе на посміховисько», — зазначив «самооборонець». «Якщо таке би відбулося, то абсолютно логічно проглядається наступний хід: вихід фракції з коаліції», — додав Стецьків.

Депутат також додав, що до нього ніхто, в тому числі і сам Кириленко, не звертався з проханням підтримати його на голову фракції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.