![]() |
Литвин і Богословська теж пішли у Президенти |
Про це вона заявила журналістам у ЦВК.
«Подала документи тихо, спокійно. По бюрократичному. У мене мрія є, щоб Україна стала новою Швейцарією 21 століття. Ось сьогодні все було все як у Швейцарії - бюрократ на бюрократові. Спокійний, кожен папірчик, кожні буквочку перевірили. Все нормально», - сказала Богословська.
За її словами, внесок в 2,5 млн гривень у ЦВК - це будуть особисто її внески і кількох її друзів.
А що стосується в цілому фінансування її кампанії, то, відзначила Богословська, «це контреліта яка, зацікавлена, щоб на президентських, на майбутніх місцевих і парламентських виборах змінити цю владу».
Голова Верховної Ради, лідер Народної партії Володимир Литвин просить Центральну виборчу комісію зареєструвати його кандидатом у Президенти.
Про це журналістам повідомила прес-служба ЦВК.
За її даними, відповідні реєстраційні документи в ЦВК подав представник Литвина.
Тим часом, Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал прогнозує, що участь в компанії з виборів Президента візьмуть близько 30 кандидатів.
«Зараз розраховуємо на список з тридцяти кандидатів», - сказав голова ЦВК.
За словами Шаповала, саме виходячи з такої кількості кандидатів був визначений розмір бюлетеня.
Кажучи про виборчий процес, він спрогнозував, що можуть виникнути проблеми з набором співробітників у виборчі комісії на місцях.
Шаповал відзначив, що якщо у основних кандидатів є кадровий резерв, то нові учасники можуть не мати в своєму розпорядженні необхідного людського ресурсу.
Він нагадав, що кожен кандидат може запропонувати по 2 члени виборчої комісії на місцях, відзначивши, що питання комплектації комісій, швидше за все, вирішуватиметься у кожному окремому випадку за погодженням зацікавлених сторін.