Аратта - На головну

3 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Адвокати ГО “Люстрація” відстояли патріотів, причетних до демонтажу пам`ятника Леніну у Києві

Правосуддя Регіон: м.Київ 8013 переглядів

Опубліковано - 2.11.2009 12:59 | Всі новини | Версія для друку

Фото - ГО “Люстрація”
Фото - ГО “Люстрація”
30 жовтня відбулося засідання Шевченківського районного суду м. Києва у справі спроби демонтажу 30 червня українськими патріотами пам`ятника міжнародному терористу, організатору Голодомору Леніну.

Суддя Кирило Кормушин частково задовільнив скаргу адвоката обвинувачених і скасував постанову про порушення кримінальної справи щодо Миколи Коханівського, Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного, Івана Срібного та Богдана Франта за незаконним пошкодженням пам`ятки національного значення (ч.2 ст.298 КК України), повідомляє прес-служба ГО “Люстрація”.

Разом з тим Шевченківський районний суд залишив чинною постанову про відкриття кримінальної справи проти українських патріотів за ч.2 ст.296 (хуліганство).

Адвокат підзахисних Сидір Кізін заявив про намір подати апеляційну скаргу на рішення суду, оскільки мотиви обвинувачених були не хуліганськими, а ідейними, при демонтажі вони керувалися Указом Президента України від 28 березня 2007 року „Про заходи у зв`язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні”, покликанням якого є вжиття заходів щодо демонтажу пам`ятників та пам`ятних знаків, присвяченим особам, які причетні до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.