Аратта - На головну

27 квітня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Виборче шахрайство. У ЦВК 8 підрахуїв Януковича

Скандал 4812 переглядів

Опубліковано - 13.01.2010 13:09 | Всі новини | Версія для друку

Чесність ЦВК й сьогодні під питанням
Чесність ЦВК й сьогодні під питанням
Скандал з недопущення міжнародних спостерігачів на вибори Президента України набирає обертів. Як виявилося, у ЦВК розмножилися підрахуї.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила віце-прем’єр-міністру Григорію Немирі та міністру закордонних справ Петру Порошенку проаналізувати міжнародне та національне законодавство для забезпечення реєстрації двох тисяч спостерігачів від ОБСЄ, яким було відмовлено у реєстрації за рішенням Центральної виборчої комісії.

Відповідне доручення Тимошенко зробила сьогодні на засіданні уряду.

«Я хотіла б, щоб зараз і Григорій Немиря, і Петро Порошенко терміново радилися з ОБСЄ, вивчали законодавство України, всі документи, які Україна ратифікувала для того, щоб ми мали можливість терміново дати дозвіл більш ніж двом тисячам спостерігачам працювати в Україні на виборах», - сказала Тимошенко.

Прем’єр вважає, що дії кандидата у Президенти Віктора ЯНУКОВИЧА є цинічними, брутальними, а також спрямованими на знищення демократії в Україні. «Він хоче, щоб це стало майбутнім нашої держави, і дуже шкода, що деякі лідери нації просто посилено йому в цьому допомагають. Шкода, що після п’яти років Помаранчевої революції Україна докотилася до таких стандартів свого життя», - зазначила вона.

Тимошенко наголосила, що Партія регіонів готує масштабні фальсифікації за допомогою 8 членів Центральної виборчої комісії, «які знаходяться на хабарах, повністю корумповані і повністю заангажовані кандидатом у Президенти Януковичем».

За її словами, саме ці восьмеро членів ЦВК ухвалюють рішення, які суперечать Конституції та Закону про вибори Президента.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.