Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Студенти не пустили гендиректора “Славутича” до Києво-Могилянської академії через його українофобство

Народний Вісник Регіон: м.Київ 10332 перегляди

Опубліковано - 19.02.2010 18:05 | Всі новини | Версія для друку

Генеральний директор “Славутич”, Carlsberg Україна Петро Чернишов відмінив свій візит до Києво-Могилянської академії (НаУКМА)
Генеральний директор “Славутич”, Carlsberg Україна Петро Чернишов відмінив свій візит до Києво-Могилянської академії (НаУКМА)
Генеральний директор “Славутич”, Carlsberg Україна Петро Чернишов відмінив свій візит до Києво-Могилянської академії (НаУКМА). Це стало реакцією на заяву студентських організацій “Спудейське братство НаУКМА” та “Братство Козацького Бойового Звичаю Спас”.

Організатори зустрічі в рамках проекту "Наука при каві" отримали та розмістили на своєму офіційному сайті лист від Петра Чернишова, де відомий менеджер пояснив, чому він переносить дату своєї лекції. Причиною він назвав те, що "нет … гарантий соблюдения правопорядка и безопасности … во время моей лекции", повідомляється в прес-релізі “Братства Козацького Бойового Звичаю Спас”.

Організації студентів НаУКМА наголошують на тому, що засудили позицію не приватної особи, але офіційної персони – Генерального директора транснаціональної корпорації, якою підписався Чернишов.

"Спудейське братство НаУКМА" та "Братство Козацького Бойового Звичаю Спас" закликають не перебільшувати значення цієї маленької перемоги, яка значить лише те, що позицію здорового патріотизму керівництво транснаціональної компанії почало брати до уваги. Представники згаданих організацій наголосили, що громадяни повинні відстоювати свою позицію та право на якісні товари та інформацію скрізь, де їх у цьому обмежують.

Усіх, хто мав бажання прийти на зустріч із Чернишовим, студенти запросили на захід "Молоді – про Бандеру", який відбувся 18 лютого у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

Нагадаємо, студенти протестували проти статті пана Чернишова "Экономика Тараса Бульбы", опублікованій у №19 від 29 травня 2009 року у всеукраїнському часописі "Корреспондент". У ній Петро Чернишов порівнює козаків із сомалійськими піратами, чеченськими бойовиками, називаючи українське козацтво "об‘єднаним злочинним угрупованням".

У іншій своїй статті, написаній для часопису "Фокус" від 16.04.2009, Петро Чернишов висловлює свій погляд на вітчизняного виробника ("отечественного производителя"). Назва цього твору звучить як "Спасите наши ОПы". У вказаній публікації присутній такий вислів: "Вот так и получается: защищаешь ОПа – получаешь рифмующееся с ним слово из четырёх букв".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Народний Вісник»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.