Аратта - На головну

16 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зміни до ПДР України: швидкість обмежили, штрафи ще не збільшили

Право 25402 перегляди

Опубліковано - 4.01.2018 | Всі публікації | Версія для друку

Зміни до ПДР України: швидкість обмежили, штрафи ще не збільшили
В Україні обмежили швидкість руху автомобілів, але штрафи за перевищення швидкості залишились незмінними. Відповідний законопроект - ще на розгляді профільного комітету Верховної Ради.

В Україні з 1 січня 2018 року обмежили швидкість руху у населених пунктах, але штрафи за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) залишилися незмінними. Про це DW повідомив директор департаменту комунікації міністерства внутрішніх справ України (МВС) Артем Шевченко.

За його словами, з початку нового року набула чинності постанова уряду від 10 листопада 2017 року "Про внесення змін до Правил дорожнього руху", відповідно до якої допустима швидкість руху в населених пунктах зменшилася з 60 до 50 кілометрів на годину. "Змінився один параметр - обмеження швидкості в населених пунктах, і все. Штрафи за перевищення швидкості залишилися такими, як і були", - наголосив Артем Шевченко.

Шевченко зауважив, що урядовий законопроект про суттєве підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху, зокрема і порушення швидкісного режиму в населених пунктах, зараз лише знаходиться на розгляді профільного комітету Верховної Ради.

"Це ще законопроект, він ще не пройшов комітетські слухання. Там ми запропонували внести зміни до чотирьох законів, зокрема до Кодексу про адміністративні правопорушення, закону про Нацполіцію та інших", - наголосив речник МВС.

Штрафи не змінились

Відповідно до Кодексу про адміністративні правопорушення станом на початок 2018 року за перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 кілометрів на годину накладається штраф 255 гривень. За перевищення швидкості більш як на 50 кілометрів на годину - штраф складає 510 гривень. Якщо ж ці порушення спричинили створення аварійної обстановки, то шраф підвищується до 680 гривень.

Раніше відомство на засідання Кабміну презентувало концепцію посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху в Україні. Зокрема, там пропонується за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більше ніж на 50 кілометрів на годину встановити штраф 3400 гривень. Таку ж саму суму штрафу пропонується встановити за залишення місця ДТП та передбачити можливість позбавляти за це винуватця права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

Також у двадцять разів пропонується збільшити розмір штрафу за управління транспортом без права керування - він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення - 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, сплачуватимуть штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року - 40 800 гривень.

В урядовому законопроекті також ідеться про запровадження системи автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Натомість анонсовані раніше зміни до порядку видачі посвідчення водія вже набули чинності 1 січня 2018 року.

"Строк дії водійського посвідчення, отриманого вперше, становитиме два роки. Наступне, якщо особа не вчинила три або більше адмінправопорушень у сфері безпеки руху, видаватиметься на 30 років. В іншому випадку особа буде змушена повторно складати іспити на знання правил", - додав Артем Шевченко.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Право»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
Реклама на порталі
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.